+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Вишукані вироби з штучного каменю

   

   У сучасному інтер’єрі дизайн кожного меблевого елементу чи декоративного предмету в помешканні або офісі відіграє важливу функціональну і естетичну роль. Виготовлення предметів з натуральної породи надзвичайно дороге задоволення, та й в процесі експлуатації вони вимагають особливого і бережливого ставлення.

   Саме тому провідні фахівці світу винайшли ідеальну заміну натуральній кам’яній породі – штучний акриловий камінь і кварцовий агломерат, які практично не можливо відрізнити від натурального каменю, а своїми технічними характеристиками вони значно перевершують останній.

Штучний камінь на озброєнні в дизайнерів

    Штучний акриловий камінь і кварцовий агломерат володіють універсальними характеристиками: вологостійкістю, теплопровідністю, гнучкістю, доступністю в обробці, безшовністю при монтажних роботах, а головне – екологічною безпечністю. Усі ці якості штучного каменю можна поєднати з вишуканим сучасним дизайном.

    Особливо широке застосування штучного каменю сьогодні характерне для меблевої промисловості у процесі виробництва кухонних меблів та сантехнічних виробів.

    Зокрема це стосується неординарних кухонних стільниць і мийок, з’єднаних між собою безшовним методом монтажу для виробів зі штучного каменю. Завдяки пластичності вихідного матеріалу дизайнери можуть спроектувати міцні та стійкі до перепадів температури оригінальні вироби в будь-якому архітектурному стилі. Крім цього, штучний камінь, завдяки відсутності пор і мікротріщин стійкий до жирів та хімічних сполук, а також не виділяє у повітря токсичних випарів.

Особливості кольорової палітри штучного каменю

    Ще одна перевага ексклюзивних виробів зі штучного акрилового каменю і кварцового агломерату – це величезне розмаїття кольорів і відтінків, які можна підбирати до вже існуючого у вашому помешканні інтер’єру.

    Кухонна мийка з штучного каменю поєднана зі стільницею з акрилу вирізняється неперевершеним дизайном, високою міцністю та тривалим терміном експлуатації.

    Загалом штучний акриловий камінь і кварцовий агломерат дуже якісний і зручний матеріал для створення ексклюзивних та оригінальних виробів в інтер’єрі та екстер’єрі приміщень, які зроблять ваше помешкання чи офіс вражаюче стильним і неповторним.