+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Як обрати колір акрилової поверхні?

Після того, як ви визначились з матеріалом для меблів, постає питання про кольорову гаму майбутнього інтер’єру. Обираючи відтінок і фактуру майбутніх акрилових поверхонь слід враховувати загальний дизайн приміщення. Універсальним кольором вважається біла поверхня, оскільки вона гармонійно впишеться практично в будь-який інтер’єр. Проте, зазвичай, нам хочеться зробити своє житло особливим та унікальним і у цьому можуть допомогти поради досвідчених дизайнерів.

Колір акрилових меблевих елементів у ванних кімнатах

    Як правило, у ванній кімнаті психологи радять монтувати поверхні у спокійних пастельних тонах, що органічно поєднуються з кольором раковини, піддону та унітазу. Неяскрава кольорова стільниця та біла раковина стануть чудовим рішенням практично для будь-якого інтер’єрного стилю.

    Не менш ефектно у ванній кімнаті виглядають темні кольори. Проте слід пам’ятати, що на темних відтінках значно більше видно розводи, відбитки пальців та дрібні подряпини. Позбутися цих недоліків можна лише за умови регулярного і ретельного протирання усіх робочих поверхонь.

Особливості кольорової гами кухонних стільниць

    Особливим попитом сьогодні користуються кухонні акрилові стільниці з фактурою натуральної породи з глянцевими або матовими поверхнями. При виборі відтінку робочої поверхні слід керуватись основним кольором корпусних меблів, який повинен гармонійно поєднуватись з акриловими стільницями. Ідеальним вважається дизайнерське рішення, у якому колір, матеріал і фактура стільниці повністю співпадає з кольором раковини.

    Штучний акриловий камінь чудово імітує поверхню натуральної породи – мармуру, кварцу, агату, піщанику тощо, проте його кольорова палітра значно багатша від натурального каменю, у ній присутні неймовірні фактурні візерунки та різноманітні вкраплення, які ніколи не зустрічаються в натуральному вигляді.

Елементи декору з акрилового каменю

    Також штучний акриловий камінь успішно використовують у якості будівельно-декоративного матеріалу для горизонтальних поверхонь меблевих модулів різноманітного призначення. Проте, на сьогоднішній день його все частіше і частіше застосовують при внутрішньому оздобленні стін, декоруванні колон, арок, дверних і віконних коробів, а також при створенні окремих інтер’єрних елементів.

    Завдяки широкій палітрі кольорів і відтінків, штучний акриловий камінь відкрив перед дизайнерами неперевершені можливості у сфері оформлення сучасних та оригінальних інтер’єрів.

Меблеві елементи зі штучного каменю можуть гармонійно вписатись практично в будь-який дизайн інтер’єру, оскільки замовник може самостійно обрати необхідний колір та фактуру поверхні майбутнього виробу.

    Загалом слід зазначити, що вибір кольору і фактури поверхні з акрилового каменю залежить виключно від особливостей інтер’єру того чи іншого приміщення та особистих побажань замовника. У свою чергу фахівці компанії Арія-Україна сьогодні здатні втілити у життя практично будь-який ваш задум і подарувати своїм клієнтам маленькі шедеври сучасного мистецтва.