+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Як правильно доглядати за виробами зі штучного каменю?

Вироби зі штучного каменю, які виготовлені з використанням сучасних технологій, вирізняються неабиякою міцністю, надійністю, довговічністю, вологостійкістю та естетичною привабливістю. Саме ці властивості роблять штучний акриловий камінь придатним не лише для виготовлення кухонних меблів, але й мийок, камінів, арок, сходів та інших елементів декору.

    Правильний і регулярний догляд за штучною акриловою поверхнею суттєво продовжить термін її експлуатації та надовго збереже привабливий і охайний зовнішній вигляд усього меблевого модуля.

Догляд за кухонними акриловими стільницями

    Практично кожен меблевий елемент в процесі експлуатації потребує належного догляду. Винятку не становлять також кухонні акрилові стільниці, оскільки на штучну акрилову поверхню впливає багато різноманітних негативних чинників – волога, пара, перепади температури, удари, засоби для прибирання тощо.

    Очищати акрилову поверхню слід м’якими миючими засобами без використання металевих губок і абразивних порошків. Залишки їжі та напоїв найкраще усувати відразу, використовуючи при цьому не надто гарячу воду.

    Для усунення жирних плям можна використовувати спеціальний жиророзчинний розчин або рідке мило. При цьому поверхню стільниці слід протирати круговими рухами, спершу вологою, а потім сухою ганчіркою.

Для надання поверхні максимальної гладкості, штучну акрилову плиту рекомендовано періодично покривати неабразивною полірувальною пастою. Категорично заборонено використовувати засоби, які можуть пошкодити стільницю, зокрема: розчинники, барвники, засоби для чищення металу, гранульовані порошки, ацетон, кислоту та метилен.

Як усунути складні плями?

    Щоб вивести складні плями, окрім звичайного прибирання інколи необхідно застосувати засоби, які містять аміак. Аміачні сполуки легко відмиють забруднення будь-якої складності, при цьому не пошкоджуючи поверхню акрилового каменю.

В магазинах побутової хімії ви можете легко знайти розчини, призначені безпосередньо для чистки стільниць з акрилу – переважно, це хлоровмісні пасти без абразивних включень.

Що робити, коли на поверхні акрилового каменю з’явились подряпини?

    Незважаючи на високу міцність матеріалу, повністю застрахувати його від появи невеликих подряпин неможливо. Сліди може залишити ніж, удар важким предметом, випадкове пошкодження металевою щіткою тощо.

    Для повного усунення таких пошкоджень найкраще звернутись до спеціалістів, які проводили монтаж меблевих елементів та готові надати своїм клієнтам послугу повторного шліфування і полірування робочої поверхні, а також повернути стільниці початковий зовнішній вигляд.

    За умов дотримання усіх правил догляду та регулярному прибиранні вироби з штучного акрилового каменю прослужать вам не одне десятиліття і на довгі роки збережуть свій колір, блиск та чудові експлуатаційні характеристики.