+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Зимовий сад з декоративними елементами зі штучного каменю

    Створення зимового саду можна назвати дуже творчим та цікавим процесом, скільки він вимагає особливого досвіду, професіоналізму та знань у сфері ландшафтного дизайну. Адже створення зеленого оазису посеред зими на відносно невеликому клаптику простору – завдання справді нелегке, проте варте ваших зусиль.

    Екзотичні рослини, які покликані тішити око в будь-яку пору року, вимагають особливого ставлення – створення відповідних умов для успішного росту. Також необхідно подбати про те, щоб правильно представити сад в найбільш гармонійному і привабливому світлі, а тому питання щодо декоративного оздоблення приміщення посідає одне з найважливіших місць.

Універсальний будівельний матеріал

    Найбільш популярним варіантом у процесі створенні зимового саду вважається використання штучного акрилового каменю, оскільки окрім рослин у зимовому саду, зазвичай, можна знайти і малі архітектурні форми – фонтани, басейни, альпійські гірки, акваріуми та інші будівельні композиції.

Якщо до дизайнерської складової штучного каменю додати унікальну довговічність, стійкість до підвищеної вологи, перепадів температури і механічних ушкоджень, то стає зрозуміло, чому цей матеріал вважається ідеальним варіантом у процесі створення зимових садів будь-якої складності.

Однак, важливо пам’ятати про те, що використовувати штучний акриловий камінь на поверхнях, котрі постійно знаходяться у воді не варто, для цього краще застосувати натуральну породу.

Штучний акриловий камінь, при відносно невеликій вазі, вирізняється неабиякою міцністю і довговічністю, але при цьому легко піддається шліфуванню та декоративній обробці. Завдяки штучному акриловому каменю сьогодні можна створити по-справжньому унікальний та вишуканий інтер’єр зимового саду, котрий, поза сумнівами, буде викликати лише захоплення.

Особливості дизайну зимового саду

    З метою надання зимовому саду більш благородного і вишуканого вигляду, доцільно спроектувати там кілька малих архітектурних форм, наприклад, ліхтарики, фонтани, альпійські гірки тощо. Саме для виготовлення цих конструкцій ідеальним матеріалом можна вважати акриловий камінь, котрий успішно використовують і у якості основного, і у якості облицювального матеріалу.

Переваги акрилового каменю у зимовому саду

    Штучний акриловий камінь окрім того, що володіє усіма технічними характеристиками натуральної породи, на сьогоднішній день перевершив будь-який інший будівельний матеріал в першу чергу завдяки ідеальній гнучкості, а також безшовній технологій з’єднання між собою конструктивних елементів архітектурного ансамблю.

    Фахівці компанії Арія-Україна завжди готові надати будь-які консультації та запропонувати свою допомогу у процесі розробки та створення сучасного зимового саду з використанням архітектурних елементів зі штучного акрилового каменю.