+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Штучний камінь

Штучний камінь створює відчуття затишку і комфорту, розкоші та смаку. Крім естетичних якостей, штучний камінь володіє високою міцністю, стійкістю до шкідливих речовин, не виділяє запахів та не вимагає особливого догляду. Протягом десятиліть він може залишатися таким гарним, як і на момент встановлення. У структурі матеріалу штучного каменю відсутні пори і тріщини, тому він виключно стійкий до різних забруднень та утворення плям внаслідок контакту з побутовими рідинами. У наш час штучний камінь широко розповсюджений на кухні. Основними перевагами штучного каменю є можливість зробити кухонну стільницю безшовною та надати їй довільної форми.

Штучний камінь Staron і Tristone – це високоякісний композиційний матеріал у склад котрого входять акрилова смола, мармур та глина. Завдяки цим компонентам та унікальній технології виготовлення штучний камінь є стійким до вологи, перепадів температури та до механічних пошкоджень. Однією з основних переваг акрилового каменю є його простота та практичність в експлуатації. Будь-яка подряпина або інший дефект на поверхні цього матеріалу легко усувається і виріб знову набуває попереднього вигляду. Плями, кров чи вино з акрилової стільниці легко змиваються м’якою ганчіркою з мильним розчином без жодних абразивних засобів. По стійкості до стирання штучний камінь не поступається натуральному. І на противагу йому Staron та Tristone не мають мікропор, а тому взагалі не втягують вологу, бруд та жир. Таким чином штучний камінь володіє високими санітарно-гігієнічними характеристиками, екологічною безпекою та стійкістю до високих температур.
Штучний камінь володіє чудовою термопластикою, що створює можливість надавати виробам з цього каменю різної форми. При нагріванні штучному каменю можна легко надати будь-яку форму – створити стільницю нестандартної геометрії з округлим виступом, чи заокругленнями на кутах. За допомогою спеціального клею можна досягнути ефекту безшовної поверхні. Клей в точності повторює палітру та фактуру конкретної поверхні. Тепер без видимих швів сміливо можна комбінувати різні за кольором та фактурою види акрилового каменю.

Акриловий камінь Staron і Tristone включає у себе велику палітру кольорів та відтінків, а також точну імітацію природного каменю, чи то зеленого смарагду, чи то синього сапфіру. Особливістю штучного каменю Tristone є візуальний ефект внутрішнього об’єму: у його склад входять прозорі та світловідбиваючі елементи. Сьогодні штучний камінь налічує чотири типи структури: незернисту (пастельну), дрібнозернисту (піщану), середньозернисту (кварцеву) та крупнозернисту (гранітну). Таке різноманіття відкриває безмежні можливості для використання акрилового каменя у будь-яких житлових та громадських приміщеннях та поєднання його з іншими матеріалами – деревом, склом та металом. Виробник каменю надає 15-ти річну гарантію.

Штучний камінь Staron і Tristone створює відчуття затишку і комфорту, розкоші та смаку.